اعلام حمایت اصلاح طلبان از حسینی ما

چند کلمه‌ای برای همشهری‌ها


حسینی-دولت-آبادی

متاسفانه دیروز شاهد بودیم مجمع اصلاح طلبان ، جناب آقای حسینی را بعنوان نامزد خود در انتخابات مجلس معرفی کردند ، اقدامی که زمزه‌اش از هفته‌ها پیش به گوش می‌رسید.

و اما کدام اصلاح‌طلبان ؟

اصلاح‌طلبانی که امسال با شعار رفع حصر سران فتنه ۸۸ و زنده باد خاتمی به میدان آمده‌اند و از طرفی بارها و بارها با حمله به شورای نگهبان ، یکی از مهم ترین نهاد‌های نظام را زیر سوال می‌برند ، که مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیرشان این اقدام را نکوهش فرمودند.

همچنین مرتبا از مردم می‌خواهند با عدم رای به مثلث جیم (یعنی حضرات آیات ، جنتی ، یزدی و مصباح) مانع ورودشان به مجلس خبرگان شوند.

آقای حسینی نیز در واکنش به ابهام مردم نسبت به حمایت اصلاح طلبان از ایشان می‌گوید (نقل به مضمون) :

ما اصول گرای معتدلیم ، مواضعمان هم مشخص است ، اهل داد و بیداد در مجلس هم نیستیم ، حالا چه اشکالی دارد چند رای هم از اصلاح طلبان داشته باشیم ؟؟

اما مگر می‌شود این اعلام حمایت برای اصلاح‌طلبان ، منفعتی نداشته باشد ؟؟ یا به ضررشان تمام شود ؟ می‌توانستند اصلا نامزدی را برای این حوزه انتخایه مطرح نکنند!!

متاسفانه اتفاق دیروز از محبوبیت مردمی آقای حسینی در شهرستان مذهبی برخوار کاست که شاید دلیل عدم استقبال روحانیون از جلسه دیروز ایشان با روحانیت شهر که تعدادشان از انگشتان دست فراتر نرفت، نیز همین بود.

واقعیت این است که افکار عمومی چنین قضاوت می‌کند :

 آقای حسینی می خواهد با جذب آرای اصلاح طلبان واز طرفی نگاه داشتن آرای اصول گرا در این حوزه انتخابیه به مجلس راه یابد !! اما مگر هدف ، وسیله را توجیه می‌کند؟

مردم متدین برخوار ، از آقای حسینی با این سابقه انقلابی انتظار دارند در مقابل حمایت حامیان آقایان موسوی ، کروبی و خاتمی از خود ، اعلام موضع کرده و راه خود را از ایشان جدا گرداند !!

والعاقبة للمتقين

7 thoughts on “اعلام حمایت اصلاح طلبان از حسینی ما

  1. ایول خوب گفتی راستش حاج اقا ۴ سال دولت آباد نبودن و الانم جز گروه اصلاح طلبان هستن اشکالی نداره رای از آنها داشته باشی اما به نظر بنده اگر در زمان امام علی (ع) بودن هم میگفتن چه اشکالی داره هم پیش معاویه برم هم علی (ع)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اشکال نداره فقط میشی ابوموسی اشعری زمانه

  2. ********* *** ******* *** ******** ****** ********
    من خودم قبلاً میگفتم ایشان صلاحیت راهیابی به مجلس را دارند اما الان به نظرم جاش تو حوزه هم….
    ایشاالله که رأی نخواهد آورد
    آبروی هرچی اصول گراست رو برده

  3. با توجه به اینکه شخصیت حاج آقا یک شخصیتی است که مورد قبول چهره های انقلابی است که جزو تمام احزاب می باشند لذا از آنجایی که حزب اصلاح طلبان نتواستند یک نیروی اصلاح طلب برای خود پیدا کنند و همچنین فضای شهرستان بر خوار و شاهین شهر و میمه را دیدند که بیشتر با اقای حسینی است فرصت را غنیمت شمرده از ایشان حمایت کردند و این حمایت نشان دهنده این نیست که حاج اقا با تمام نظرات آنها موافق است. آنچه روشن است با توجه به دو دوره قبل حاج آقا یک چهره ولایی است و این چهره را در فتنه ۸۸ با پوشیدن کفن و حرکت در خیابان های تهران حمایت خود از ولایت فقیه را به نمایش گذاشت و تمام تلاش خود را برای تقویت نظام و خدمت به مردم ایران و شهرستان برخوار انجام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

http://alae.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://alae.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://alae.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://alae.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://alae.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://alae.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://alae.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
more...